gototop

vyučovanie informatickej výchovypodpora vyučovania informatiky


Virtuálna prehliadka školy 
(odkaz sa otvorí v novom okne)


Slovníček AJ a NJ


časopis pre rodičov a učiteľov

 


Úvod
Vitajte na stránke ZŠ Kežmarská 28 Košice PDF Tlačiť E-mail

Škola je zameraná na výučbu cudzích jazykov a informatiky:Zš Kežmarská 28 KE v 1.ročníku prvý cudzí jazyk a druhý cudzí jazyk v 5.ročníku; výučba informatiky od 1.ročníka.

 

Základná škola Kežmarská 28 Košice

Zriaďovateľ: Mesto Košice, Tr.SNP 48/A, Košice

Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

tel.: 055/6425192

Posledná úprava Piatok, 10 Január 2014 10:00
Čítať celý článok...
 
Projekt náboženskej výchovy PDF Tlačiť E-mail

"Poďakovanie"

Tretí ročník projektu "Poďakovanie" sa uskutočnilo v priestoroch Kresťanského centra Apoštolskej cirkvi na Bratislavskej ulici v Košiciach. Žiaci piatich kresťanských cirkví: Evanjelickej, Gréckokatolíckej, Pravoslávnej, Rímskokatolíckej a Apoštolskej, pod  vedením svojich učiteľov vystúpili s piesňami a slovami vďačnosti za tento školský rok 2014/2015.

Moderátorom bol žiak Peter Jurík, ktorý si so spolužiakmi pripravil krátke video s udalosťami a aktivitami uplynulého školského roka. Duchovní vedúci jednotlivých cirkví vyhodnotili projekt veľmi pozitívne a dohodli sa, že ďalší ročník bude prebiehať v kostole Gréckokatolíckej cirkvi.

Posledná úprava Piatok, 03 Júl 2015 11:48
 
Kvapka krvi Terasy pre detskú onkológiu PDF Tlačiť E-mail

Dňa 18 júna, tohto roku boli  žiaci 3.C triedy pozvaní na podujatie „Kvapka krvi Terasy pre detskú onkológiu“ organizované mestskou časťou Košice – Západ pri príležitosti projektu Dni Terasy. Lekárom, zdravotným sestričkám a ľuďom, ktorí prišli darovať krv zarecitovala Julka Sepešiová text „S nosom na prechádzke“ od Daniela Heviera.

Čítať celý článok...
 
NAŠE MESTO PDF Tlačiť E-mail

Za  finančnej podpory  Nadácie  Pontis  sa  už po deviaty krát uskutočnilo 12.júna 2015  najväčšie  podujatie  firemného  dobrovoľníctva  na  Slovensku  a v strednej Európe pod názvom  „Naše Mesto“.  V čase  od deviatej hodiny do šestnástej  dobrovoľníci pomáhali neziskovým organizáciám, školám, škôlkam v minimálne  trinástich  slovenských mestách.

Čítať celý článok...
 
Z činnosti krúžku „ZELENÁ ŠKOLA“ PDF Tlačiť E-mail

Aj v tomto školskom roku na našej škole pracujú žiaci v krúžku Zelená škola. Naša škola je tretí rok zapojená do medzinárodného environmentálneho programu s témou „Zeleň a ochrana prírody“. Činnosť krúžku je zameraná na plnenie úloh Environmentálneho akčného plánu  práce Zelenej školy.

Posledná úprava Streda, 24 Jún 2015 04:06
Čítať celý článok...
 


Stránka 1 z 13

Naposledy pridané

Najčítanejšie

RSS kanál

English information


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.

TOPlist
Click to english information
rss
Zš na FCB