AKTIVITY ŠKOLSKÉHO KLUBU – FEBRUÁR

Pomáhame rodičom v prvej línii

„Priatelia sú rodina, ktorú si vyberáme sami“  (neznámy autor)

V školskom klube sa uplynulý týždeň niesol  v znamení Medzinárodného týždňa priateľstva, ktorý si pripomíname každý rok vo februári.

Pani vychovávateľky deťom pripravili rôzne aktivity zamerané na túto tému. Deti si vyrobili si náramky priateľstva, navštívili improvizované kino, učili sa podeliť a spolupracovať pri hre stavaní spoločného diela z lega, užívali si  zimné  radovánky. Na záver všetci spoločne vyrobili veľký plagát, ten sme polepili obrázkami priateľov a peknými citátmi o dôležitosti priateľstva. Nech sa páči, nahliadnite do našej galérie fotiek

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »