AKTIVITY ŠKOLSKÉHO KLUBU – MÁJ

Projektový týždeň – Srdce pre mamu

Mesiac máj je nepochybne najkrajším mesiacom v roku. Príroda sa ukazuje vo svojej kráse, všade vôkol nás rozvoniavajú kvety, za skorého rána počujeme spev vtákov. Práve z tohto dôvodu má v máji sviatok človek, ktorý je najdôležitejším v našom živote, áno je to mama.

V školskom klube sme pre mamičky pripravili Projektový týždeň – Srdce pre mamu. Pôvodne sme mali pre naše mamičky naplánovanú slávnostnú akadémiu, ale zo zrejmých dôvod nám to nevyšlo.

Pani vychovávateľky sa preto rozhodli mamkám venovať v týždňovom projekte vo všetkých výchovno-vzdelávacích oblastiach. Počas spoločenskej výchovy viedli s deťmi rozhovory o mame, rodine, úcte k mamám. Na prírodovedno-enviromentálnej výchove deti poznávali kvety, ktoré majú ich mamy rady. Na pracovnom vyrobili pre mamičky darčeky a pozdravy. Na estetickej výchove sa naučili krásne básničky.

Veríme, že mamičky si svoj deň užili, potešte sa našou galériou.

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »