Aktivity školského klubu – zábavné popoludnie v ŠKD

MDD – DEŇ DETÍ

Medzinárodný deň detí  sme oslávili v školskom klube tak ako sme sľúbili.

Prekvapenie v podobe Canisterapie malo veľký úspech nielen medzi deťmi ale aj medzi rodičmi. Pes Max si užil svoj deň, predviedol nám zopár svojich trikov, a potom už len statočne znášal nekonečné hladkanie a mojkanie.

O kultúrny program sa nám postarali moderátori, folkloristi a tanečníci moderného tanca. Po programe sa deti rozpŕchli na všetky strany, bolo toho veľa čo „museli“ vyskúšať. Opičiu dráhu, chodenie po lane,maľovanie rôznymi výtvarnými technikami, kolobežky, basketbal, futbal, puzzle, pingpong a stolový futbal. K tomu nám počas celého popoludnia hrala hudba takže si  deti si mohli aj zatancovať.

O tretej sa podával fajnový gulášik,  na ktorom si pochutnali nielen deti ale i rodičia. Veríme, že sme splnili vaše očakávania a tento deň bol pre deti plný zážitkov. Potešte sa našou fotogalériou.

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »