AKTIVITY ŠKOLSKÉHO KLUBU

NOVEMBER – DECEMBER

Pomaly ale isto nám Vianoce klopú na dvere, o čom svedčí aj výzdoba našich chodbových priestorov. Naše chodby a nástenky sú zaplavené snehovými vločkami, snehuliakmi, vianočnými stromčekmi, Mikulášmi a nechýba ani sob Rudolf.

V uplynulých mesiacoch sme sa v školskom klube detí v spoločensko – vednej výchove zamerali na prevenciu a vzdelávanie v oblasti drogových závislostí a Práv detí. Venovali sme týmto témam celý projektový týždeň, deti vyrobili k daným témam plagáty, ktoré si môžete pozrieť v našej fotodokumentácii.

Aj tento rok sme mali tradičnú Vianočnú burzu, na ktorú deti prispeli svojimi výrobkami. Pani vychovávateľky pripravili na burzu krásne vianočné vence a svietniky, ktoré vyrábali na Tvorivých dielňach.

Keďže sneh ešte stále nemáme a nemôžeme pre deti pripraviť ich obľúbenú Snehuliádu, rozhodli sme sa využiť slnečné popoludnie a pripravili sme pre deti zábavné športové popoludnie.

Veríme, že sa všetci opäť stretneme školskom klube v januári s riadnou snehovou nádielkou. Dovtedy vám želáme pokojné prežitie vianočných sviatkov v kruhu svojich blízkych, vaše vychovávateľky.

Prinášame vám fotodokumentáciu našich aktivít v ŠKD, nech sa páči potešte sa.

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »