DEŇ DETÍ – ZÁBAVNÉ POPOLUDNIE V ŠKD

AKTIVITY ŠKOLSKÉHO KLUBU – JÚN

Medzinárodný deň detí, je sviatok ktorý sa oslavuje v mnohých krajinách sveta. Na Slovensku sa slávi od roku 1952.

 Naše-vaše deti si svoj deň dnes naozaj užili 😊 do školy prišli v rôznych maskách. Dnes sme tu videli princezničky, mačičky, líšky, vojakov, agentov FBI rôzne kreatívne masky, Pippi Dlhú Pančuchu a dokonca aj Harry Potter bol dnes v našej škole 😊

Pani vychovávateľky pripravili pre deti zábavné popoludnie s rôznymi aktivitami, Deti mali možnosť si zatancovať, vyskúšať hula-hop, overiť si svoje vedomosti, poskladať puzzle ale j zašportovať alebo kresliť na asfalt.

Aktivity si deti vyberali v rôznom poradí, po splnení úlohy dostali farebnú pečiatku. Cieľom bolo získať aspoň štyri pečiatky a za odmenu dostali deti  diplomy. Z tejto skvelej akcie sme vám ponúkame nielen fotky ale aj videá, nech sa páči potešte sa 😊

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »