FinQ na našej škole

Dobrý deň, milí rodičia,

dovoľte mi zaslať Vám informácie k testovaniu finančnej a občianskej kultúry v rámci inovatívneho vzdelávacieho programu FinQ, do ktorého sme ako škola zapojení.

Testovanie prebieha na platforme EduQ v týchto dňoch do 07.10.2022.

Cieľom vstupných diagnostických testov je zistiť úroveň kompetencií žiakov v oblasti finančnej a občianskej kultúry. Test nevyžaduje od Vašich detí špeciálnu prípravu ani opakovanie nadobudnutých vedomostí či zručností. Jeho úlohou je zistiť reálnu úroveň žiakov v oblasti finančnej a občianskej kultúry.

Vaše deti – každý z našich žiakov zapojených do programu FinQ získava prístup do platformy EduQ prostredníctvom prihlasovacích údajov. Tieto získavajú žiaci e-mailom na svoju e-mailovú adresu/resp. na adresu uvedenú rodičom. Prosíme rodičov, predovšetkým mladších žiakov, aby deťom s prihlásením sa do platformy pomohli.

 Žiaci 2. stupňa, ktorí neboli testovaní z dôvodu neprítomnosti v škole, sa môžu otestovať doma.

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »