Moja trieda, môj tím

Milí rodičia,

ponúkame Vám možnosť zapojiť žiakov 2.- 8. ročníka našej školy do projektu „Moja trieda, môj tím“, zameraný na podporu finančnej gramotnosti a rozvoj podnikateľských zručnosti žiakov v spolupráci s neziskovou  organizáciou KIDCham – Kidds Craft and Commerce, n.o.

V minulom školskom roku tento projekt v pilotnom programe úspešne absolvovalo  5 tried.

Tento rok máme možnosť zapojiť do projektu žiakov z dvadsiatich tried.

Minulý týždeň  29.9. a 30.9.2022 (štvrtok a piatok) nám lektori projektu v spolupráci s Technickou univerzitou v Košiciach  v rámci Dňa experimentov a podpory vedeckého vzdelávania predstavili chemický experiment s minerálmi a možnosti výberu podnikateľských produktov pre triedy.

Ako  to prebiehalo:  Pozrieť  TU

Prihlášku do projektu odovzdá triedny učiteľ žiakom.

                                                                 Ďakujeme za Vašu podporu a tešíme sa na spoluprácu.

                                                                                                                           Vedenie školy

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »