Pozvánka – oslava narodenín

Vyvrcholením osláv 55. výročia založenia našej školy bude deň otvorených dverí. Akcia, ktorá zavŕši niekoľkomesačnú šnúru rôznych akcií a podujatí.

Je to práve ZŠ Kežmarská 28, ktorá od svojho vzniku v roku 1967 (ZŠ Steinerova 28) pôsobila ako jedna z prvých jazykových škôl v Košiciach. Túto tradíciu si so sebou niesla a stále nesie. Počas 55. rokov sa na škole vystriedalo množstvo žiakov a zamestnancov. Naša škola sa stala základom pre kvantum šikovných ľudí a pôsobiskom pre početnú skupinu pedagógov.

Dovoľte nám teda pri tomto jedinečnom výročí Vás všetkých pozvať do priestorov našej školy s bohatou históriou a tradíciou. Na všetkých sa tešíme od 13:00 do 19:00. Vstup bude cez hlavnú vrátnicu, kde Vás už budú navigovať naši žiaci a učitelia. Čaká na Vás pestrá fotogaléria po stenách školy, občerstvenie v zborovni, vianočná burza výrobkov a samozrejme aj samotní učitelia, vychovávateľky a asistentky. Príďte si s nami zaspomínať. Tešíme sa na Vás.

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »