Projektový deň: Európsky týždeň boja proti drogám

AKTIVITY ŠKOLSKÉHO KLUBU – NOVEMBER

Rady by sme vám každý mesiac priniesli a ukázali prehľad aktivít v našom školskom klube.

V mesiaci november máme niekoľko významných dní. Prvým  z nich je  Európsky týždeň boja proti drogám, ktorý každý rok trvá v období od 16.11. do 22.11. Jeho cieľom je zdôrazniť význam prevencie vboji proti užívaniu návykových látok. Okrem zdravotných následkov prináša užívanie návykových látok značné sociálne straty jednotlivcom i celej spoločnosti.

Je veľmi dôležité deti vzdelávať a informovať deti s touto problematikou, naše pani vychovávateľky zvolili preto športovú aktivitu s heslom: „Zober loptu, nie drogy!“ do ktorej sa zapojili všetky oddelenia nášho školského klubu. Deti vyrobili k tejto problematike plagáty, ktoré sú umiestnené na chodbách školy 😊

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »