Projektový deň – Svetový deň zvierat 4. október

4. október patrí zvieratám na celom svete, v tento deň si pripomíname Svetový deň zvierat. Vyhlásený bol na konferencii ekológov vo Florencii už v roku 1931, je oslavou života zvierat vo všetkých jeho formách a pripomienkou dôležitosti vzťahu ľudského pokolenia k živočíšnej ríši.

Aj v našom školskom klube sme na tento deň nezabudli a rozhodli sme sa pre projektový deň. Pani vychovávateľky si pre deti pripravili spoločnú aktivitu, kedy každá trieda vytvorila spoločný obrázok zvieratka. Keďže sa nachádzame v období jesene, využili sme jej krásu a farby. Obrázky zvierat sme doplnili rôznofarebnými listami, naše výtvory si môžete pozrieť aj na chodbách školy 😊

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »