ŠPORTOVÉ AKTIVITY V ŠKD – FUTBALOVÝ TURNAJ

Olympijský festival v ŠKD v mesiaci marec nám potvrdil, že deti majú šport veľmi rady. Rozhodli sme sa, že v tejto aktivite budeme pokračovať a zorganizovali sme Futbalový turnaj ŠKD. Aby sa mohlo do hry zapojiť čo najviac detí, a to aj tie čo nehrajú futbal, pripravili sme pre ne iné loptové hry a aktivity, napr.: basketbal, prehadzovanú alebo tenis.

Netušili sme aká lavína nadšenia sa strhne v niektorých ročníkoch a medzi rodičmi. Prípravy, plány a stratégie, ktoré prebiehali medzi deťmi nás veľmi potešili.  Veľmi oceňujeme a ďakujeme za pomoc pánovi Nagovi, z futbalového klubu ŠK Pyramída, ktorý nám so svojimi kolegami pripravil pre deti ihrisko s futbalovými bránkami, „vymedzovačkami“ . Deťom požičal „rozlišovačky“, takže to boli zápasy ako sa patrí. Bojovalo sa o každý gól a boli aj slzy.

         Atmosféra na ihrisku bola skvelá, deti, ktoré nehrali ostali povzbudzovať, štvrtáčky boli dokonca ako naozajstné roztlieskavačky.  Futbalové zápasy sa konali po jednotlivých ročníkoch, deti za svoju snahu dostali krásne diplomy a od rodičov sladkú odmenu.

         Tešíme sa, že sa vám naše aktivity páčia, ďakujeme vám za slová uznania a podporu. Fotodokumentácia je bohatá, potešte sa!

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »