ŠPORTOVÉ AKTIVITY V ŠKD – OLYMPIJSKÝ FESTIVAL

Rok 2022 je rokom olympijských hier. V poradí XXIV. Zimné olympijské hry sa v uskutočnili vo februári v Pekingu. Úspechy našich športovcov zlatá medaila Petry Vlhovej a bronzová našich hokejistov  nás nesmierne potešili a povzbudili. V duchu olympijského hesla: „ rýchlejšie, vyššie, silnejšie“ sme sa v školskom klube detí rozhodli zorganizovať Olympijský festival ŠKD, a to so všetkým čo k tomu patrí – olympijským ohňom a olympijskými kruhmi.

Deti bojovali o naozajstné medaily a veruže v štvrtých ročníkoch sa medaile delili na sekundy. Aktívne strávené popoludnie bolo pre všetkých zúčastnených veľkým zážitkom a my v školskom klube veríme, že si to znova zopakujeme pri letných olympijských hrách.

Fotodokumentácia je bohatá, veď to bol deň plný športového nasadenia a úspechov. Športu zdar, svetu mier!

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »