Sviatok svätého Valentína

Milí spolužiaci,

budúci pondelok je sviatok svätého Valentína. Je to sviatok nielen všetkých zamilovaných, ale všetkých, ktorí sa majú radi ako kamaráti, kolegovia, rodina. Preto by sme Vás chceli poprosiť, aby ste niekomu zo školy, koho máte radi, napísali milý odkaz. Na odkaz napíšte meno a triedu, komu ho chcete poslať a vhoďte do schránky Žiackej školskej rady do piatku 11.2.2022. Členovia rady ich na sviatok svätého Valentína roznesú adresátom, ktorým určite spríjemnia deň.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Žiacka školská rada

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »