Výrobky na Vianočnú burzu

Vianoce sa blížia – a tak na pôde našej školy finišujú prípravy na vianočnú burzu. Pripravujú p. učiteľky, p. vychovávateľky, aj žiaci so svojimi rodičmi. Dovolíme si inšpirovať Vás mamičkou žiaka 3.B triedy Branka Potočňáka – pani  Potočňákovou, ktorá nám poslala plnú krabicu s láskou vytvorených výrobkov,  za ktoré by sa nehanbili ani v obchode.

Budeme radi, ak sa inšpirujete a prispejete do našej burzy niečím aj vy. Tvorivosti a fantázii sa medze nekladú. Klobúk dole rodičom, ktorí aj napriek tejto situácii si nájdu čas na takúto činnosť. Veľká vďaka.

Triedna uč. Zuzana Starinec

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »