Začiatok šk.roka 2019/2020

Vážení rodičia, kolegovia, milí žiaci,

Dovoľte mi, aby som vás všetkých srdečne pozdravila na začiatku nového školského roka 2019/2020.

Krásne letné dni oddychu sa skončili, dúfam, že ste si odpočinuli.

Cez prázdniny však škola neodpočívala. Mali sme tu 2 letné tábory, futbalové sústredenie, kládli sme nové podlahové krytiny aj sme maľovali. Posledný augustový týždeň nastúpili už všetci zamestnanci, aby sme vo vzájomnej spolupráci a pohode pripravili pre vás triedy, odborné učebne a školský vzdelávací program na nasledujúcich desať mesiacov.

Možno niektorí z vás poznajú strom, akácia. Táto rastlina dokáže aj v piesku zapustiť korene až do hĺbky 80 metrov. Tam si hľadá vodu, živiny a rastie uprostred púšte. Okolo nej sa potom usadia ďalšie rastlinky, prichádzajú ľudia a odpočívajú v jej tieni. Tak uprostred púšte vyrastie oáza, v ktorej sa dá žiť.

Milí kolegovia a žiaci, prajem vám veľa úspechov vo vzdelávaní a zároveň vám prajem veľa lásky k blížnemu, aby každá trieda bola oázou vzájomného porozumenia a spolupráce.

RNDr. Milena Kačmarčiková

riaditeľka školy

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »