Žiacka školská rada, mesiac marec

Milí spolužiaci, prebieha mesiac marec, ktorý je venovaný aj úcte k starším. Preto vás chceme povzbudiť, aby ste počas celého mesiaca venovali pozornosť najmä starším ľuďom. Môžete zatelefonovať starým rodičom, pripraviť im niečo, čo ich poteší, s niečím im pomôcť. Ale chceme vás poprosiť, aby ste si všímali aj starších ľudí v svojom okolí a napr. pomohli susede s nákupom, podržali dvere, pozdravili a opýtali sa ako sa má. Stačia maličkosti, nemusí to byť nič náročné. Budeme radi, keď sa s nami podelíte, ako ste pomohli, či už s fotografiou, videom, alebo opísaním toho, čo ste urobili. Ako vždy uložte to tu v tíme svojej triedy v súbore „Pomoc starším“.

Pripomíname, že stále prebieha súťaž o naj domáce video

„Som doma“ a Čitateľ K28, rovnako, že môžete posielať materiály do školskej ročenky.

Členovia ŽŠR

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »