Prihláška na štúdium v základnej škole

NOVÉ AKTUÁLNE

Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR určuje termín zápisu dieťaťa na povinnú školskú dochádzku od 15. apríla 2020 do 30. apríla 2020. Zápisy budú školy organizovať bez osobnej prítomnosti detí. Odporúča sa komunikácia elektronickou formou, ak to technické podmienky umožňujú. Termín zápisu určí zriaďovateľ školy.  O presnom dátume termínu zápisu Vás budeme včas informovať (momentálne riešime formálnu stránku určenia termínu).

Chcete, aby Vaše dieťa bolo v škole šťastné, spokojné a úspešné? – TU

Vítame Vás pri vypĺňaní prihlášky na našu školu.

Ponúkame Vám možnosť prihlásiť dieťa do 1. ročníka formou elektronickej prihlášky. Prihlášku môžete vyplniť online doma alebo v práci. Údaje z neho budú zadané do informačného systému školy. Výrazne sa tým skráti doba vybavenia zápisu. Veríme, že oceníte tento moderný spôsob, ktorý Vám zaberie maximálne 10 minút v pohodlí domova. Údaje vypíšte, prosíme aj s diakritikou (mäkčene, dĺžne).

Všetky údaje, ktoré zadáte, podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov (v texte prihlášky).

Venujte prosím zvýšenú pozornosť presnému zápisu mien a rodného čísla, aby ste v budúcnosti predišli nepríjemnostiam v osobných údajoch.

Vyplnenie elektronickej prihlášky – 

 

Ďalšie informácie budeme aktualizovať podľa pokynov 

Na zápis  je potrebné

· prítomnosť oboch rodičov a dieťaťa

· doniesť rodný list dieťaťa a OP oboch rodičov

· ak sa zápisu nemôže jeden z rodičov zúčastniť a z objektívnych dôvodov nemôže prihlášku podpísať, je potrebné stiahnuť si čestné vyhlásenie (vytlačiť a podpísať – Súhlas zákonného zástupcu) a druhý rodič vyhlásenie prinesie na zápis


Prihlášku bude možné vyplniť aj na zápise. V tom prípade je nutná prítomnosť oboch rodičov, prípadne jedného rodiča, ktorý prinesie aj druhým rodičom podpísané čestné vyhlásenie


Upozornenie: Dátum prihlásenia žiaka prostredníctvom elektronickej prihlášky nie je relevantný pri rozhodovaní o prijatí na našu školu.


Ďakujeme za Váš záujem o našu školu a vyplnenie prihlášky.

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami na zápise v našej škole.

NOVÉ AKTUÁLNE

Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR určuje termín zápisu dieťaťa na povinnú školskú dochádzku od 15. apríla 2020 do 30. apríla 2020. Zápisy budú školy organizovať bez osobnej prítomnosti detí. Odporúča sa komunikácia elektronickou formou, ak to technické podmienky umožňujú. Termín zápisu určí zriaďovateľ školy.  O presnom dátume termínu zápisu Vás budeme včas informovať (momentálne riešime formálnu stránku určenia termínu).

Chcete, aby Vaše dieťa bolo v škole šťastné, spokojné a úspešné? – TU

Vítame Vás pri vypĺňaní prihlášky na našu školu.

Ponúkame Vám možnosť prihlásiť dieťa do 1. ročníka formou elektronickej prihlášky. Prihlášku môžete vyplniť online doma alebo v práci. Údaje z neho budú zadané do informačného systému školy. Výrazne sa tým skráti doba vybavenia zápisu. Veríme, že oceníte tento moderný spôsob, ktorý Vám zaberie maximálne 10 minút v pohodlí domova. Údaje vypíšte, prosíme aj s diakritikou (mäkčene, dĺžne).

Všetky údaje, ktoré zadáte, podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov (v texte prihlášky).

Venujte prosím zvýšenú pozornosť presnému zápisu mien a rodného čísla, aby ste v budúcnosti predišli nepríjemnostiam v osobných údajoch.

Vyplnenie elektronickej prihlášky – 

 

Ďalšie informácie budeme aktualizovať podľa pokynov 

Na zápis  je potrebné

· prítomnosť oboch rodičov a dieťaťa

· doniesť rodný list dieťaťa a OP oboch rodičov

· ak sa zápisu nemôže jeden z rodičov zúčastniť a z objektívnych dôvodov nemôže prihlášku podpísať, je potrebné stiahnuť si čestné vyhlásenie (vytlačiť a podpísať – Súhlas zákonného zástupcu) a druhý rodič vyhlásenie prinesie na zápis


Prihlášku bude možné vyplniť aj na zápise. V tom prípade je nutná prítomnosť oboch rodičov, prípadne jedného rodiča, ktorý prinesie aj druhým rodičom podpísané čestné vyhlásenie


Upozornenie: Dátum prihlásenia žiaka prostredníctvom elektronickej prihlášky nie je relevantný pri rozhodovaní o prijatí na našu školu.


Ďakujeme za Váš záujem o našu školu a vyplnenie prihlášky.

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami na zápise v našej škole.

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »