AKTIVITY ŠKOLSKÉHO KLUBU – november

Otec je hlava rodiny, mama  krkom a dieťa jej srdcom“

V mesiaci november sa v školskom klube detí venujeme závažným témam, ktoré s deťmi riešime v rámci projektového týždňa Európsky týždeň boja proti drogám (16.11. – 22.11.) a Svetový deň práv detí (20.11.) V jednotlivých oddeleniach sa pani vychovávateľky s deťmi o týchto závažných témach rozprávali, deti si pozreli zaujímavé prezentácie a nakoniec vyrobili plagáty, ktoré si môžete pozrieť v našej galérii.

Do nášho výchovno-vzdelávacieho plánu sme pre tento školský rok pridali novú aktivitu ŠKD MÁ TALENT, ktorá sa počas celého školského roka uskutoční v rôznych kategóriách. Začali sme ako inak spevom –  Ľudovky alebo tam okolo Levoči. Sme veľmi rady, že sa nám podarilo vymyslieť aktivitu, ktorá sa deťom veľmi páčila. V  jednotlivých oddeleniach sa najprv uskutočnili  triedne kolá a deti svojim hodnotením vybrali svojho zástupcu, ten potom reprezentoval triedu pred porotou. Súťaž sa uskutočnila v 1.C.

Ďakujeme pani vychovávateľke Zuzke Baltovej za organizáciu, ďakujeme našej zástupkyni pani Jane Lackovej, ktorá sa zhostila náročnej úlohy predsedníčky poroty. Všetky deti dostali za svoje snaženie krásne diplomy a víťazi aj malú odmenu. Fotky sú v našej galérii.

V školskom klube sme na záver mesiaca vyrobili Ekorobotov, z recyklovaného materiálu  a nakresli krásne obrázky vesmíru. Všetky naše diela a výtvory nájdete vo fotogalérii, deti sa ozaj snažili a vytvorili zaujímavé diela. Nech sa páči, potešte sa!

ďalšie články

Prváčikovia v škole

Pokyny riaditeľstva školy k otvoreniu školského roka 2020/2021 pre žiakov prvého ročníka. Vážení rodičia prváčikov, slávnostné otvorenie školského roka bude v átriu školy o 8.30 hod. (

čitať celý článok »